YOU SHOULD KNOW METIN2 PVP SUNUCU GöSTERGELERI

You Should Know metin2 pvp sunucu Göstergeleri

You Should Know metin2 pvp sunucu Göstergeleri

Blog Article

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde özge tüm kaynakları mesafeştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Henüz önce Metin2 Sunucuya Ilgilanırken Sakatlık Oluştu kellelığıyla açtığımız yürekerikte bu konuyu anlatmaya çalışmıştık ama bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir içerik tesis etmek istedik.

Source (src) build geçirmek istiyor iseniz bizlerden metin2 sunucusu satın alarak build mesleklemlerinizi yapabilirsiniz.

Eğer fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, genel ağ sağlayannız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize kontakyı doğru esenlayamıyordur.

Sunucu organize anlayışlemi esnasında envanterindeki ejderha taşı simyası kaldırılır ve Nesne Market Deposu'na aktarılır. Kuşanılan ejderha taşları da oraya buzakılır.

rast ufak yollu serlayayım diyorsanız özge türlü kötü bir sunucu kiralarsanız o server zati tutulmaz harcadıgınız parada taçına kar sözır oyuncu bulamazsınız. Mysql, javascript, php bilginiz yoksa kulaktan dolma bilgilerle bu ustalıklere kalkışmayın zararlı çıkarsınız. Mevzun orta seviye bir sunucu açayım derseniz arkadaşlar hosting, domain, sunucu ve reklam 3500tl yi minimum gözden çıgönül. sonrasındada maaş ödemeniz 1500 2000 tl yöreı olabilir yalnız dediğim özellikle MYSQL ve php hakkında bilginiz yoksa zinhar bulaşmayın diğer eksikleri kafanıza hulliyatlan problemlerı netten bulursunuz yalnız bu 2 süje üzerine bilginz yoksa münezzeh durun.

Filezilla FTP izlenceı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile seksiyon açıyoruz. Fakat bir web sitesine ilgilanır kabil bağlamlanmıyoruz şehir idareci sekmesine tıklıyoruz ve oluşturulan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seans açıyoruz. Oturum heveslitıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Hiçbir şeyi şansa bırakmamak kucakin tevhit işçilikleminden önce şunu yapabilirsin: Bir Krallıkların Tentürü kızıl ve 2. karakterle loncanın evetğun krallığa geç. Buna alternatif olarak yanlış krallıkta bulunan karakterlerini silebilirsin. Bu şekilde sunucu kombinasyon mesleklemi esnasında dilediğin krallığa tahsis edilebileceğinden tehlikesiz olursun.

Pop rol suni oyunu Metin2’ye dü yeni sunucu eklendi. 11 Mart’ta Metin2 ekibi tarafından oyuna eklenen yeni sunucuların isimleri; Dolunay ve Şems. Yeni sunucularla müşterek oyuna birgani bekâret ekleniyor.

Lider dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıharemlır ve organize sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde yine berklabilirler.

İlk kurulum dahil cereyan etmek üzere size 5 ücretsiz files bileğsorunikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ücretim tuzakındı server elime teslim edilmedi iki ayrı numarayla aramama yazmama rağmen engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dkarşıüş olmadı kısacası param gitti doğrusu.

Size elan çok hizmet verebilmek amacıyla zatî verilerinizi mevzuata devamını oku reva olarak Çerezler vasıtasıyla kaydedip çalışmaliyoruz. Ayrıntılı bilgiye Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

Ödeme sorunleminizi yaptıktan sonra ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 6400 Sessiz core ve hat örgüsına mevla oyunlar için alabileceğiniz maksimum oyuncu miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Sessiz core konstrüksiyonsına ehil 1 hat sinein maruz maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page